Robotik Taşlama Sistemleri 1

Ana Özellikler

Hızlı parça yükleme

Dökümlerin yüklenmesi ve boşaltılması genellikle iki konumlu bir palet aracılığıyla gerçekleştirilir; dış manuel yükleme alanı, işçi tarafından kazara kesildiğinde palet değiştiricinin dönüşünü durduran güvenlik bariyerleri tarafından kontrol edilir. Palet değiştirici sistemi ham parçayı otomatik olarak yükler ve sadece birkaç saniye içinde öğütülmüş parçayı indirir. Parça makinenin içindeyken pnömatik bir punta, parçayı fikstür üzerinde sıkıştırarak dengeli bir taşlama işlemi sağlar.

İsteğe bağlı olarak başka yükleme sistemleri de sunulabilir (bantlı konveyör, çekmeceler vb.).

Lazer ölçüm cihazı

Çalışma alanı içine yüklendikten sonra parça, mastar üzerindeki gerçek konumunu ve şahesere kıyasla boyutsal sapmalarını doğrulamak için lazer ölçüm sistemi tarafından otomatik olarak kontrol edilir. Öğütme programı daha sonra lazer okumalarına göre otomatik olarak ayarlanır ve üretilen tüm parçalar için tutarlı bir bitirme kalitesi sağlar.

7 eksenli taşlama

Parça lazerle kontrol edildikten sonra taşlama döngüsü başlar. Taşlama takımlarını taşıyan elektro mil, aletin boşlukta en iyi şekilde konumlandırılması için bir robotik kol üzerine monte edilmiştir. Standart elektro iş mili iki alet taşır (bir büyük tekerlek ve küçük bir kesici). Toplam hücre, maksimum esneklik ve taşlama işleminin en iyi otomatik bitirmesini sağlayan 7 kontrollü eksene sahiptir.

Takım dergisi

Opsiyonel olarak makine, otomatik takım değiştirici ve bir takım magazini ile donatılabilir. Bu şekilde, taşlanacak her parça için, otomatik son işlem seviyesini maksimize etmek için özel aletler kullanılabilir, takım değişimi sadece birkaç saniye içinde otomatik olarak yapılır.

Bu benzersiz seçenek ile makine, çok kısa sürede yıpranan takım değişimi sayesinde OEE açısından da en iyi performansı sağlar.

Ürün özellikleri

Mingzhi Technology olarak hem “hızlı mikserler” hem de “batch tipi mikserler” üretilmektedir.  Sizin maça üretim gerekliliklerinize bağlı olarak doğru tipte mikser seçilerek tek maça makinesine veya birkaç maça makinesine kum sağlayacak şekilde özelleştirilmektedir.

BATCH TİPİ MİKSERLER

MSC modeli batch mikserler tek maça makinesine özel olarak kurulabilmekte veya birkaç maça makinesine kum sağlayacak bir araba üzerine yerleştirilebilmektedir. Silindirik şekilli bu mikserlerin yan duvarları ve tabanları kolayca değiştirilebilen aşınmaya dayanıklı malzeme ile kaplanmıştır. Karıştırma bıçakları sertleştirilmiş aşınmaya dayanıklı çelikten yapılmış olup bunların kumla yoğun olarak temas eden ve en fazla aşınan uç kısımları da kolayca değiştirilir ek parçalar şeklindedir. Karıştırma sistemi motor-redüktör tahriklidir. Boşaltma kapağı pnömatik silindir yardımı ile açılıp kapanır.  Birden fazla maça makinesine kum sağlanacağı zaman kullanılan taşıma arabaları frekans kontrollü, değiştirilebilir hızlı motor-redüktör tahriklidir.

MSC Batch Mikserlerin Teknik Özellikleri

Tip

Tek Mikser Maks. Kapasitesi

Mikser Saatlik Toplam Kapasitesi

Güç Sarfiyatı

Hava Sarfiyatı (0.6 Mpa)

MSC2

50 kg

2000 kg/h

20kw

8 m3/h

MSC4

100 kg

 4000 kg/h

30 kw

10m 3/h

MSC6

150 kg

6000 kg/h

30 kw

10m 3/h

MSC8

200 kg

8000 kg/h

30 kw

10m 3/h

MSC10

250 kg

10000 kg/h

35 kw

10m 3/h

MSC12

300 kg

12000 kg/h

40 kw

10m 3/h

 

 

Videolar
Kataloglar
×

Get In Touch

Contact Info

Phone number

(456) 789 10 12

(456) 789 10 15

Email address

demo@gmail.com

indusinfo@gmail.com

Address info

1363-1385 Sunset Blvd Los Angeles

Color Skin