Mingzhi Maçahane Ekipmanları

ŞİRKET PROFİLİ

Mingzhi Technology’nin kökleri, Suzhou-Laempe Foundry ekipman şirketinin kurulduğu 1999 yılına kadar uzanmaktadır. 2003 yılında Suzhou Mingzhi Technology Ltd. olarak yeniden kurulan firma, bugün 700'den fazla çalışanı ile kendini maçahane ekipmanı ve alüminyum döküm üretimine adamıştır. Mingzhi Technology'nin Ekipman Bölümü, birinci sınıf bir üst düzey maçahane ekipmanı üreticisi haline geldi. Çin ve Avrupa'daki tesislerimizden, çeşitli prosesler için çok çeşitli maça makineleri, kum hazırlama ekipmanları, gazlama üniteleri, maça taşıma ekipmanları, kuma hassas döküm teknolojisini kullanarak maça paket çözümleri içeren sistemler tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. Dünya çapındaki müşterilerimizin benzersiz temel üretim gereksinimlerini karşılamak için kapsamlı çözümler sunuyoruz.

Mingzhi Teknoloji Döküm Bölümü, kalite yönetimi ve güvenlik sertifikalı dökümhanelerimizden tasarlanan ve üretilen yüksek kaliteli ve karmaşık alüminyum dökümlerin önemli bir tedarikçisidir. Ana OEM müşterilerimizle yakın işbirliği içinde, Yoğuşmalı Kazanlar için Isı Değiştiriciler, Lokomotif ve Vana bileşenleri ve Ticari araç parçaları gibi dökümler sunuyoruz. Müşteriler için tasarımdan teslimata, maça ve döküm prototip üretimine kadar anahtar teslimi döküm çözümleri sunuyoruz.
2018 yılının Ocak ayında Mingzhi Technology, Norican Group bünyesindeki Disa Industrieanlangen GmbH'den varlıkların ve Ana ürün işinin satın alınmasıyla Avrupa'da bir ayak izi kazandı. Bu, Mingzhi Teknolojisine temel atölye ekipmanı üretimi için bir Avrupa üssü sağlar ve müşterilerin ticari ve yedek parça hizmetlerine erişimini iyileştirir.

___________________________________________________________________________________

KONUMLAR

Dünya çapındaki tesislerimiz, Mingzhi Technology Suzhou merkez ve üretim operasyonlarını ve son zamanlarda Mingzhi Technology Leipzig tesisimizi içerecek şekilde büyüdü. Avrupa, Asya ve Amerika'daki satış ağımız ve acente ofislerimiz ile destek alarak kapınıza kadar hizmet götürüyoruz.

Mingzhi Technology Suzhou hakkında daha fazla bilgi edinin (Fotoğraf Ana Sayfadaki gibi)

Mingzhi Technology Leipzig hakkında daha fazlasını bulun (Fotoğraf Anasayfadaki gibi)

MINGZHI TEKNOLOJİ MARKASI

MARKA TAAHHÜDÜ Gelişimin sürekliliğini sağlamak için Değeri ve İnovasyonu artıracak en üst düzeyde profesyonellik

Hem ürünlerimizi geliştirirken hem de müşterilerimize hizmet verirken, Mingzhi Technology, yüksek verimlilik, kalite, istikrar ve hassasiyet yoluyla müşteri değerini artırmak için profesyonelliğe odaklanır. Yenilikçilik gözümüzle, müşteriye ve içinde yaşadığımız ve çalıştığımız topluma fayda sağlamak için yeşil ve akıllı üretim çözümleri ve çevre dostu süreçler geliştirmeye çalışıyoruz.

TEMEL DEĞERLER: Müşteri odaklılık, Başarı için Çalışan hesap verebilirliği

____________________________________________________________________________

İLGİLİ LİNKLER ----- Kilometre Taşları, Nitelikler, Haberler

×

Get In Touch

Contact Info

Phone number

(456) 789 10 12

(456) 789 10 15

Email address

demo@gmail.com

indusinfo@gmail.com

Address info

1363-1385 Sunset Blvd Los Angeles

Color Skin